چگونه باید یک پیمانکار خوب در زمینه بازسازی استخدام کنید

ساخت یک گاراژ جوان می تواند برای محافظت از اتومبیل شما و علاوه بر این ارزش افزودن به خانه ضروری باشد. در حالی که این یک پروژه بزرگ است ، با برنامه های خاصی که می تواند از نظر شما برای بیشتر سرمایه گذاران DIY باشد. دیگران ممکن است ترجیح دهند از یک پیمانکار ساختمان کمک بگیرند ، اما حتی در اینجا شما انتخاب می کنید که خود برنامه ریزی کنید تا هم یاد بگیرید دقیقاً واقعی چه چیزی بدست می آورد و چه برای پس انداز کل پول.

بنشینید و تصمیم بگیرید که در چه مناطقی بازسازی ساختمان آشپزخانه شما نیاز به پیشرفت دارد. بدیهی است که هرچه کارهای بیشتری انجام شود ، گرانی بیشتری نیز به دنبال دارد. بفهمید که تمام قیمت با هم هزینه دارد که می توانید کارهای حرفه ای خود را به پایان برسانید

همانند بسیاری از بچه ها در آن روزها ، او آرزوی یک خواننده معروف از جمله یک شاعر را داشت. استعداد او ضعیف بود ، اما به عنوان امپراطور ، امپراتوری دو برابر مخاطب اسیر شد.

این هفته ما در مورد چگونگی شناسایی یک پیمانکار توانمند ساختمان برای ساخت و ساز در محل بحث می کنیم. و از آنجا که این مجموعه تاکنون ادامه دارد ، این بخش طبق تجربیات شخصی من و در بازار برای شما زگیل و عملاً مشخص شده است. مانند تمام ستون های من ، فقط آنچه که آنها خوانده می شوند ، تغییر یافته است تا از بی گناهان ، جاهلان و بیش از حد دعوا محافظت شود.

شروع به گرفتن ایده ای روشن برای طراحی داخلی که به شما کمک می کند ایجاد کنید. سعی کنید در مورد هر مورد خیلی دقیق نباشید ، به این ترتیب به نظر می رسد می توانید مجوز خلاقانه ای را برای طراحی بیش از حد تجربه کنید.

صادقانه فکر می کنم این مشتری و همچنین چشم انداز پیمانکار از روش واقعی آنها در آنچه که مستحق ماندن در ازای پرداخت هستند ، است. اگر پیمانکار شما اعتقاد دارد که می تواند هر ساعت 150 دلار ارزش داشته باشد و با کمتری هیچ شغلی را از دست نخواهد داد ، این چیزی است که او واقعاً کار می کند.

کارهای شما را هیچ کس نمی تواند انجام دهد؟ فهرست های سایت. چیز ممنوعه ای که باید بدانید مربوط به پوشاندن پنجره ها با پرده یا سایه به رنگ تیره است. به هیچ وجه توصیه نمی شود ، فردی دارای نور طبیعی کمتری برای ورود به اتاق خواب شما باشد. قابلیت اختلاط و مطابقت با نورپردازی در حین طراحی اتاق ، امری اجتناب ناپذیر است که شما باید انجام دهید.

نتیجه گیری – استفاده از بخشی از جنوب منطقه ایالات متحده عمدتا به دلیل خط پایه ، هزینه گاراژ برای داشتن یک سازنده برای ایجاد یک گاراژ با توجه به اینکه شما باید بین 34 دلار / فوت مربع برای برنامه های اصلی گاراژ و 80 دلار / فوت مربع برای مهمترین موارد باشد طرح های گاراژ خطی با محل زندگی و هر یک از امکانات. در انتهای دیگر مقیاس شمال شرقی قرار دارد که برای ساخت یک گاراژ باید بین 48 دلار / فوت مربع و 118 دلار / فوت مربع برای شما هزینه شود. به عنوان جایگزینی برای دریافت قیمت واقعی از سازندگان گاراژ ، اما امیدوارم که این اطلاعات بتواند راهنمایی هایی را برای شخص فراهم کند. همیشه حداقل 3 دریافت نکنید! در مقاله آینده ما هزینه گاراژ فقط مواد خود را بیان خواهیم کرد.